• FILE_242869-86A022-7874DD-EF1B62-338E1F-F73E80.jpg

    .

  • Current
  • ..
    0850 Numara Kullanımı
Yeni çağın, yeni haberleşmeteknolojisi IP haberleşme hizmetleri sayesinde ucuz, hızlı, kaliteli, kesintisiz iletişim için 0850'li numaraları Coğrafyadan bağımsız(göçebe), nerede olursanız orada kullanabileceğiniz genelde işletmelerin kullandığı ayrıca bireysellerin de kullanabildiği sabit telefon numaraları 0850 kodu ile başlamaktadır.
 Sanal Santral Kurulumu
Sanal Santral, kişisel veya iş amaçlı olarak iletişim ihtiyacınızı çözmeye yönelik bir hizmetler bütünüdür. Sanal Santral size, normal bir santralin yapabildiklerine ek olarak yeni ve teknolojik özelliklere sahip bir sistem sunar. Sanal Santral, sayesinde tüm bu gelişmiş özelliklere sahip olmanın yanısırıa, tasarruflar sağlarsınız
IP Pbx Santral Kurulumu
IP santral sistemi , analog santrallerin yerini alan gelişmiş bir yeni nesil IP PBX santral sistemidir. Dünyanın neresinden olursa olsun Ip ağında olan tüm dahilileriniz santralinize bağlanarak ofis içindeymiş gibi ücretsiz görüşebilir, santral üzerinden arama yapabilir ve gelen çağrıları cevaplayabilirler.
HABERLER
Sanal Santral Yıllık Sadece 200 TL,0850 Numara Ücretsiz.
Kobilere Ücretsiz Ip Santral Kampanyamız Başlamıştır.
Tüm Haberler
REFERANSLARIMIZ
1.Bursa Hayat Gazetesi 2.Alvagen Yazılım 3.Vangölü Turizm A.Ş. 4.HAYSİAD 5.Aktif Alış Veriş 6.Yapı Havuz 7.Ekinci İletişim 8.BOSH TERMO 9.AKS LOJİSTİK 10.ENERJİ A.Ş.